House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc

  • 100 m²
  • 2 soveværelser
  • 1 badeværelse

Dette 2 værelses House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc kan rumme 6 personer, måler 100 m² og byder gæster på udsigt over haven. St. Giles' Church ligger 4 km fra feriehus, mens Church of St. Mary and All Saints ligger 800 m derfra.

Gæster er velkommen til at bruge 1 badeværelser.

Denne indkvartering tilbyder adgang til et fuldt udstyret køkken.

Denne indkvartering er 13 minutters gang fra Number Sixteen med retter af britisk køkken. Du kan komme til Ferry Farm Country Park om få minutter i bil. Ash Close busstoppested kan findes inden for 200 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc Nottingham
Peacock Lake Glamping
pris kun for mobil

Peacock Lake Glamping

9.8
Enestående 163 anmeldelser
5.5 km fra overnatningsstedet
USD 300 USD 270
pr. nat
35 Main Street
pris kun for mobil

35 Main Street

9.3
Fantastisk 11 anmeldelser
5.7 km fra overnatningsstedet
USD 660 USD 594
pr. nat
The Barn
pris kun for mobil

The Barn

9.4
Fantastisk 9 anmeldelser
6.4 km fra overnatningsstedet
USD 435 USD 392
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Nottingham lufthavn
    15 km

    Togstationer

    Netherfield Railway Station
    10 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Varme
    • Dagligstue
    • Patio

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger tæt på House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa?
      Restauranter i nærheden af House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa omfatter Number Sixteen og Butlers Coffee House.
    • ❓
      Er kæledyr tilladt i House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.
    • ❓
      Har House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa en fantastisk udsigt?
      Ja, vinduerne på House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc villa åbner sig mod en udsigt over haven.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Nottingham lufthavn
    15 km

    Togstationer

    Netherfield Railway Station
    10 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    House Sleeps6-Garden-Petsok-Parking-Long Stay Disc Nottingham

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk